O nás


Predstavujeme vám našu značku SALUGA.


Prečo práve SALUGA?

Sme manželia Mária a Miroslav Saluga. Prečo, sme sa rozhodli pre tento názov?  Najlepšie ako ručiť za kvalitu výrobkov, je naším menom. 

Ako sme sa k tomu dostali?

Radi sme navštevovali rôzne spoločenské akcie. A k ním samozrejme patria obleky, kravaty, motýliky, šaty a mnoho ďalších doplnkov. Stále sme riešili ten istý problém. Nedokázali sme sa zladiť. Preto sme si začali pre seba vyrábať rôzne motýliky. Nečakali sme, že sa to bude páčiť aj naším priateľom a okoliu. Keďže o naše motýliky začínal byť záujem, tak sme sa rozhodli, že premeníme naše hobby na biznis. Preto, sme založili značku SALUGA.

Čo vám ponúkame?

Začínali sme len s predajom motýlikov. No od zákazníkov nám chodili stále nové a nové požiadavky, Niektorí chceli traky a iní klobúky. Tak sme ponuku rozšírili a ponúkame: motýliky, traky, klobúky, kravaty. Samozrejme, ozvali sa nám aj ženy, tak sme ponuku postupne rozšírili aj o dámske opasky, motýliky pre ženy, kvetinové party, hrebienky, čelenky a náušnice. Ďalej vyrábame aj detské motýliky/sety - na mieru. Výhodou je, že im to pekne sadne na ich vek.

Čo je pri našej práci podstatné?

V prvom rade je to kvalitné spracovanie výrobkov, na ktorých si dávame veľmi záležať, keďže spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Pri ich výrobe používame kvalitné materiály, prevažne z Česka a Slovenska.

Našu značku charakterizuje kvalitné spracovanie. Výhodou je to, že kúpou od nás, sa dokážu kompletne zladiť celé rodiny, keďže máme doplnky pre mužov, ženy a deti. Výnimočný sme aj tým, že sú to kvalitné ručne vyrobené výrobky na Slovensku a nie dovážané zo zahraničia. Preto niektoré druhy je možné si zakúpiť len u nás.